Особливості друку на полотні.

Особливості друку на полотні.

Сьогодні фотодрук картин для інтер'єру надає широкі можливості для оформлення будинку. Зображенням на картині, розмір якої ви самі підбираєте, може стати репродукція відомих художників, фотографії близьких людей або власноруч зроблені фотоетюди будь-якої тематики. Ви можете не тільки самостійно вибрати малюнок для друку картини, а й замовити формат її виготовлення - триптих, диптих, модуль і т.д.

К Вашим услугам печать картин харьков, а также репродукций и других изделий на холсте изготавливаемых под заказ с учетом индивидуальных пожеланий клиентов, высокое качество по разумной и самой выгодной, доступной цене.

Неможливо уявити по-справжньому стильний, розкішний інтер'єр без такого елементу декору, як картини. Сьогодні це можуть бути не тільки полотна, виконані вручну художниками. Друк картин на полотні сьогодні з успіхом може замінити рукотворні художні твори, анітрохи не поступаючись ручної роботи в якості, але значно виграючи по вартості.

Фотодрук КАРТИН НА ПОЛОТНІ - оригінальність І КРЕАТИВ

Для тих, хто не уявляє свого житла без прикрашених оригінальними картинами стін, друк картин на полотні буде ідеальним рішенням при оформленні інтер'єру. Практично повністю, аж до окремих мазків олійною фарбою, відповідаючи технології ручної роботи, друк картин здійснюється на натуральній або штучній основі за допомогою спеціального чорнила - яскравих, ультрафіолетових, або особливо стійких, пігментних.

Екосольвентні чорнило зроблять фотодрук на полотні яскравою, насиченою, барвистою. Будь-який інтер'єр придбає неповторний вигляд, якщо його будуть прикрашати вишукані картини, які є справжніми витворами мистецтва.

Крім високої якості зображень у друку картин на полотні еко-чорнилом існує ряд інших переваг:

екологічність і безпеку.

стійкість до прямих сонячних променів;

стійкість до вологості;

стійкість до хімічного впливу.

Додасть завершений вигляд картині відповідний стилю інтер'єру багет. Наші фахівці здійснять натяжку полотна на підрамнику способом, відповідним вашим побажанням - під багетну рамку або сучасним галерейним способом, загортаючи полотно на торець і закріплюючи його на тильній стороні підрамника.

Технологія друку на чашках

Особенности выбора фурнитуры

Особливості світлодіодів

​Особливості гелевого покриття