Основні характеристики бензогенератора

Бензогенератор включає в себе бензиновий двигун (двотактний або чотиритактний) і електричний генератор. Велика частина бензогенераторов оснащується, додатковими електронними схемами, такими як схеми захисту від перенапруги і перевантажень, схеми стабілізації напруги, схеми контролю витрати масла, а також електростартер і індикаторами завантаження. Для підвищення рівня шумоізоляціібензогенераторов застосовуються шумопоглинаючі капоти.

Лучшее предложение на portable generator Вы всегда сможете получить грамотные, профессиональные консультации. Кроме того, мы предлагаем широчайший ассортимент моделей генераторов с различными характеристиками по самой низкой и доступной цене.

Основні характеристики:

Ключовими параметрами, на які слід звернути увагу, при виборі даного типу обладнання є:

Потужність (2-5 кВт або більше). Потужність пристроїв визначається їх призначенням. Якщо передбачається, що установка повинна забезпечувати електрикою цілий дачний будинок, то потужність повинна бути не менше 10 кВт. Якщо ж вона повинна буде забезпечувати роботу електроінструменту на будмайданчику, то можна сміливо купувати агрегат з потужністю від 2 до 5 кВт.

Ресурс роботи (500-1500 годин).

Двигун (малопотужний, верхнє розташування клапанів, двотактний або чотиритактний)

Кількість фаз (однофазний або трифазний)

Запуск (ручний запуск або електростартер)

Витрати палива

Габарити

переваги:

Малі габарити, невелику вагу, висока потужності, що виробляється.

Завдяки таким своїм особливостям, дані пристрої успішно використовуються як в побуті (в поході, на дачі, в гаражі і т.д.), так і на виробництві (як ДБЖ в період відновлювальних робіт після аварії, в якості джерела резервного живлення і т . Д.)

Простота експлуатації.

Для експлуатації не потрібно опановувати будь-якими додатковими знаннями і навичками. Запуск двигуна здійснюється або вручну (малопотужні електростанції), або за допомогою стартера. За допомогою регулювального гвинта здійснюється регулювання напруги для кожної конкретної навантаження. Якщо сталася перевантаження (наприклад, в результаті короткого замикання), то навантаження буде відключена від генератора автоматично.

Простота обслуговування.

Обслуговування полягає лише в тому, щоб перевіряти перед кожним запуском рівень масла в двигуні, періодично чистити свічки запалювання і сам генератор.

Відсутність сильного шуму при роботі.

Особлива конструкція вихлопної труби дозволяє значно знизити рівень шуму.

Мінімальні вимоги до умов експлуатації.

Це обладнання може експлуатуватися в широкому діапазоні вологості і температур. При експлуатації в приміщенні необхідно забезпечити хорошу вентиляцію для відводу вихлопних газів. При експлуатації на вулиці слід не допускати прямого попадання води (дощ, сніг) в генератор

Характеристика бензогенераторов

​Характеристики теплої підлоги

Основні характеристики фотополімерних матеріалів