Оптичний модуль XFP

XFP - протокол-незалежний і досить компактний оптичний трансивер, що підходить для гарячої заміни. Як правило, працює на хвилях 850 нм, 1310 нм або 1550 нм, а швидкість може становити 10Gbps. Найпоширеніший оптичний модуль XFP купити можна в компанії .

Вы можете выбрать и купить качественный и лучший оптический модуль xfp для передачи данных на самой выгодной и доступной цене.

Модуль SFP входить в число найбільш популярних форматів трансиверів. Вони можуть бути багатомодовими або одномодовими, підтримувати CWDM або DWDM технологію. Зустрічаються також Одноволоконні трансивери і Двоволоконні. Мають цілу низку переваг, до числа яких можна віднести невисоку вартість виробів. Здатні функціонувати в мережі Інтернет на таких швидкостях, як 100 Mbps і 1 Gbps. Недоліком популярних SFP модулів вважається обмеженість їх дії на окремих швидкостях.

Завдяки малим розмірам SFP і SFP +, вдалося розробити серійні моделі сучасних комутаторів з безліччю портів, призначених для модулів. Тому їм вдалося отримати широке поширення і завоювати велику популярність.

З огляду на всі переваги і недоліки перерахованих вище моделей оптичних модулів, їх характеристики, а також відстань, на яке буде здійснюватися передача необхідних даних, можна правильно підібрати найбільш підходящу модель для застосування в будь-якому телекомунікаційному обладнанні.

У компанії AVS Electronics є багатий асортимент оптичних модулів. Все необхідне обладнання можна купити за вигідними цінами в компанії. Ціни можуть змінюватися в залежності від кількості. За більш детальною інформацією можна звернутися до наших фахівців.

Одномодові SFP теж мають відокремлені приймач з особливим передавачем певної довжини хвилі, рівній 1310нм або 1550нм. Принцип їх з'єднання і особливості обміну даними ідентичні з багатомодовим, але завдяки значному відмінності в самій технології функціонування і в рівні якості використовуваного оптоволокна, ці модулі забезпечують передачу необхідних даних навіть на 120 км. Продаж оптичних модулів SFP здійснюється в компанії AVS Electronics.

Спеціально для десятігігабітних мереж були розроблені нові стандарти модулів, до числа яких можна віднести SFP +. За своєю функціональністю він відрізняється від більш популярної моделі лише швидкістю своєї роботи (не вище 10 Gbps), але може діяти на відстані, що не перевищує 80 км. Причиною цього є велика дисперсія, що виникає на дуже великих швидкостях.

Недолік модуля SFP + вельми помітний на швидкостях 10G. На жаль, на підвищених швидкостях і великій відстані передачі даних переваги невеликих розмірів цих модулів перетворюються в їх головний недолік. Адже при значному збільшенні потужності лазера на підвищених швидкостях 10G дані модулі можуть перегрітися.

Зимовий Догляд

Оренда житла

Подделка денег

Утепление крыши

Інтернет шопінг