Офтальмологічні проектори знаків

Офтальмологічні проектори знаків

Проектор знаків в офтальмології використовуються як для дослідження зорових функцій, так і для призначення засобів корекції при будь-аметропії, в тому числі при астигматизмі. Приладом, який обов'язково повинен входити в обов'язковий комплект обладнання для офтальмологічних центів є проектор знаків. Він ефективний помічник при установці ступеня порушення зору, а також добре допомагає в підборі засобів корекції.

У різних країнах ряд компаній займаються розробкою цього приладу. Поступово прилад стає більш модернізованим. У ньому з'являються поліпшені функції, а також з кожною новою версією він стає зручніше в застосуванні. Вы можете заказать и купить надежный проектор знаков по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

На сьогоднішній день проектор знаків повністю витіснив прилад з ручним керуванням знаками. Нові моделі мають досить великий потенціал і з точністю проводять дослідження. Вони мають поліпшену ергономіку.

В останніх моделях проектора знаків впроваджений величезний вибір об'єктів демонстрації: цифри, кільця Ландольта, алфавіт, символи Снеллена, а також велика різноманітність картинок. Всі об'єкти мають гарну чіткістю і контрастністю. Додатковими функціями є стерео - тести і астигматичні тести. Вони з великим успіхом допомагають професіоналам визначати всі різновиди патологій бінокулярного зору. Цей набір складається з червоно-зелені фігури різних розмірів і променисті, а також поляризаційні фігури. Нововведенням в цьому напрямку є чотирьохточкові моделі.

Для зміни об'єкта, зміни позиції диска з тесновимі знаками, а також для того щоб повернути стигматичні об'єкт в більшості конструкціях цього приладу достатньо всього лише скористатися клавішами найпростішого в застосуванні перемикача. Користувач сам для зміни зображення може натискати клавіші на такому пульті, перемикаючи картинку до настання моменту, доки на екрані не відтвориться повний текс, який буде відповідати патології, гостроті зору пацієнта або віком пацієнта.

Не набагато складніше влаштовані прилади з дистанційною коробкою для управління. Вони довільно встановлюють картинку без її гортання. В останніх моделях приладу також використовується функція програмування дослідження. Ця функція допомагає професіоналам у визначенні точного діагнозу і ретельному підборі засобів для корекції зору.

З упевненістю можна сказати, що обстеження на проекторі знаків стало невід'ємною частиною офтальмологічного огляду. Наступні дії лікаря залежать більшою мірою від достовірних результатів приладу. Після обстеження робляться цінні висновки про стан зору, звичайно ж, якщо обладнання якісне і працює без збоїв.

Бальнеологічні курорти

Рынок климатической техники

Фотополимерные материалы