Інвестиції в зарубіжну нерухомість
Інвестиції в зарубіжну нерухомість
Ключові слова: інвестиції, особисті фінанси, прибутковість, зарубіжна нерухомість.
Інвестиції в нерухомість в Росії в занепаді. Щорічне падіння з 2014 року вартості і прибутковості на нерухомості в Росії вимірюються двозначними цифрами в процентах. Падіння вартості і прибутковості не в рублях, а в валюті становить два і більше разів. К Вашему вниманию экономически выгодные инвестиции в зарубежную недвижимость на доступных и демократичных условиях, в удобное для Вас время. Тому росіяни стали набагато більше цікавитися купівлею нерухомості за кордоном. Відбулася стабілізація і почався стійке зростання на світовому ринку нерухомості. Це додаткова причина зростання інтересу росіян до закордонної нерухомості. Але зростання не рівномірний у всьому світі. В середньому ціни на житлову нерухомість в розвинених країнах світу в першому кварталі 2017 року збільшилися на 3,6%.
При цьому ситуація в основних країнах істотно відрізнялася. Ціни в Канаді виросли на більше 10%, в Австралії - на 8%, в Японії і США - на 4%, у Великобританії і зоні євро - на 2%. В ЄС ціни на нерухомість різко зросли в Ірландії і Португалії, більш помірковано - у Франції, Німеччині та Іспанії. Ціни були відносно стійкими в Італії, і знизилися в Греції. В Ісландії відбулося подорожчання 22%. В Азії в цілому ціни на нерухомість виросли на 7%, в Китаї - на 9%, в Індії - на 7%, в Гонконзі - на 14%. У В'єтнамі зміна законодавства і відкриття ринку для інвестування, призвело до зростання цін. Ринок нерухомості, залишався відносно стабільним в Південній Кореї та Індонезії. На відміну від цього ціни на житлову нерухомість в Латинській Америці в цілому знизилися на 3%, і різко впали в Бразилії -на 7%. Збільшення вартості на нерухомість і зміна орендних ставок не завжди збігається.
У третьому кварталі 2017 вартість нерухомості Дубая була стабільною, а вартість оренди впала на 5-7%. Пропозиція перевищила попит і це викликало зниження ставок оренди. Ціни на нерухомість столиць Великобританії, Німеччини, Австрії, Люксембургу та Фінляндії стійкі. Під час кризи знижувалися незначно або не падали. У Великобританії прогнозують подорожчання житла до 2030 року. Пов'язують це з найбільшим і стійким зростанням економіки у всій Єврозоні. Навіть не дивлячись на вихід Великобританії з Євросоюзу. Найбільш схильні до ризику утворення міхура такі міста як: Торонто, Ванкувер і Британська Колумбія в Канаді, Стокгольм в Швеції, Мюнхен в Німеччині. Це оцінки Міжнародного банку UBS «Глобального індексу бульбашок на ринках нерухомості».
Причина - зростання зазначених цін в цих містах з 2011 року більш ніж на 50%, що обганяє приріст економіки і зростання інфляції. Коли ви купуєте зарубіжну нерухомість для довгострокового інвестування, краще вибирати країну зі стабільним економічним розвитком, оскільки там ринок більш прогнозований. У розвинених країнах є можливість отримання від банку додаткового фінансування в 70% під низький відсоток, що значно може збільшити прибуток від здачі в оренду. Якщо взяти об'єкт, який приносить самі в рік 7%, при банківській ставці в 3%, дохід на вкладений капітал виростає в 2 рази і складе 15%. Під впливом зміни цін та інфляції він буде вище ще на кілька відсотків.