Інокулянти з підвищеною біологічною ефективністю

Висококонцентровані інокулянти з підвищеною біологічною ефективністю в рідкій формі і на основі гамма-стерильного торфу.

За рахунок багаторічної селекції штамів і впровадженню нових синтетичних живильних середовищ інокулянти мають підвищену нодуляціонной здатністю кореневої системи бобових культур. Інокулянт дозволяє виробляти завчасну інокулюють і сумісний в баковій суміші з рядом оригінальних хімічних протруйників. Інокулянт володіє підвищеними характеристиками ефективності і стійко працює в різних кліматичних зонах і типах грунтів.

  • Вы можете выбрать и купить высокоэффективный инокулянт для сои купить по самой выгодной и лучшей цене для повышенния нодуляционной способности корневой системы бобовых культур.

Переваги інокулянту:

підвищена нодуляція кореневої системи Всіх видів бобових культур

тільки високоефективні, відселектований, науково-обґрунтовані штами бульбочкових бактерій родів: Bradyrhizobium, Rhizobium, Sinorhizobium, Mesorhizobium

Можливість обробки насіннєвого матеріалу за 15 днів до сівби (При спільному застосуванні з Біостабілізатором)

Сумісний з рядом оригінальних хімічних засобів захисту рослин

відрізняється підвищеною здатністю інокуляції стресових умовах (посуха, кислотність, засоленість)

Даний процес дозволяє зменшити або відмовитися від внесеного в грунт мінерального азоту без зниження врожайності, тому що рослина ставати «самодостатнім» по даному елементу живлення.

ледует враховувати при застосуванні:

При використанні обладнання для протруювання необхідна його попередня промивка від залишків отрутохімікатів

не використовувати хлоровану воду при приготуванні бакових сумішей

оброблене насіння повинні бути висіяні на протязі 24 годин з моменту інокуляції. Для завчасної інокуляції необхідно використовувати Біостабілізатор.

виключити тривалий вплив прямих сонячних променів

оптимум рН грунту для ефективної азотфиксации 6,5-7,5

штами бульбочкових бактерій строго специфічні. Тому інокулянт застосовується тільки під ту культуру, під яку він зроблений

Спосіб застосування: Передпосівна обробка насіннєвого матеріалу будь-яким доступним способом, що дозволяє рівномірно нанести препарат на поверхню насіння (бакова суміш 10 л на тонну насіння)

Сумісність: Інокулянт сумісний з низкою сучасних засобів захисту рослин (хімічні фунгіциди та інсектициди). У деяких випадках можливе одночасне протруювання в одній баковій суміші.

Стоит ли играть в новые игровые автоматы

Бітумна Черепиця Технологія Укладання

Кровельный материал - металлочерепица

Мулетон - підкладка під скатертину

Обои для потолка широко используются в ремонте