Неполадки в дренажній системі холодильника

Неполадки в дренажній системі.

Поломка Тена випарника (в моделях з «ноу фрост»).

Знос гумового ущільнювача.

Неправильна установка холодильника.

Нижче - докладніше про ці несправності і способи їх усунення.

К Вашим услугам мастер по ремонту холодильников в алматы любой марки, как отечественных, так и импортных. Мастера используют запчасти высокого качества, как оригиналы, так и аналоговые запчасти по самой доступной цене.

ПРОБЛЕМИ З дренажної системи

Тут можливі три варіанти:

Пошкодження системи. Іноді дренажна трубка відходить, і вода з неї тече не в спеціальну ємність, а прямо на підлогу. В цьому випадку під холодильником утворюється калюжка, але в холодильній камері все нормально - полою немає, під ящиками сухо. Щоб усунути проблему, досить поправити трубку внизу, з заднього боку агрегату. Зробити це можна самостійно. Рідше бувають пошкодження ємності для збору води. Вона може тріснути під час переміщення холодильника або необережної прибирання. Тріснуту ємність повинен замінити майстер.

Засмічення дренажного отвору в холодильній камері (у холодильників з сумували випарником). Вода, яка повинна стікати по дренажній трубці в ємність для випаровування, залишається в камері. Вона стоїть під ящиками на дні відсіку. Частина рідини замерзає, подморажівая також овочі і фрукти. А коли води стає занадто багато, вона стікає з камери по передній стінці холодильника. Утворюються патьоки і калюжки. Вирішується проблема усуненням засмічення. У простих випадках прочистити отвір можна самостійно, за допомогою спринцівки, ватних паличок і коктейльних трубочок. Тільки не використовуйте гострих металевих предметів і не упустите нічого стороннього всередину шланга! Якщо засмічення дуже глибоко, і підручні засоби не допомагають, потрібно викликати майстра.

Засмічення дренажного отвору морозильної камери (в холодильнику з повною системою No Frost). Всі симптоми - в морозилці. Тут накопичується вода, частина її перетворюється в товсту полій, частина залишається незамерзаючих і випливає з камери на підлогу. Щоб позбутися від проблеми, доведеться прочистити дренажний канал. Але самостійно цього краще не робити, адже всі елементи заховані під обшивкою морозилки. Викличте для прочищення майстра.

Ця поломка характерна для холодильників, які оснащені системою No Frost тільки в морозилці (Самсунг, LG і ін.). У нормі нагрівач повинен випаровувати вологу, яка конденсується в камері. Якщо він не працює, то на всіх поверхнях утворюється полій і сніжна шуба. Коли двері в морозилку відкривають, все це тане.

Краплі води, як і належить, стікають в дренажний отвір. Але ємність для випаровування, в яку виводиться шланг, розрахована на меншу кількість рідини. А при поломці нагрівача води так багато, що вона переливається через край, утворюючи калюжу на підлозі. Просто викличте майстра для заміни Тена.

Переваги та недоліки ювелірних виробів

Як правильно вибрати вітаміни і добавки

Основним завданням ремонту холодильників

Неполадки в холодильнике