Навіщо забудовники роблять новобудови яскравими

Буяння фарб: навіщо забудовники роблять новобудови яскравими?

Більшість сучасних новобудов - це помітні, що звертають на себе увагу будівлі. Однак, як з'ясував фахівець ціна такого фасаду може досягати 20% від вартості всього проекту. Чи готові покупці доплачувати за колір?

Незвично і зухвало

Петербург відомий своїм примхливим, складним кліматом, сонце сюди заглядає рідко. Тому величний вигляд міста сприймається крізь призму сірих тонів: темний асфальт, похмуре небо, монотонні стіни будинків ... Хочеться більше фарб, більше «життя». Яскраві фасади новобудов виділяються на загальному тлі, виглядають незвично і зухвало, тому в останні роки забудовники все частіше використовують для прикраси своїх будинків «соковиті» фарби, кольоровий облицювання, малюнки, графіті. Вы можете выбрать и купить квартиру в киеве в рассрочку по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Що таке графіті? Це малюнки або написи, нанесені за допомогою фарби або чорнила переважно на стінах будинків, а також на будь-яких інших поверхнях.

З давніх часів люди прагнули залишити свій слід в історії, завдаючи на площину зображення, власні імена і різні послання - від любовних зізнань до гасел і «рекламних» оголошень. Сучасна ж історія графіті почалася в 20-х роках XX століття: члени вуличних банд залишали один одному «меседжі» на стінах і вагонах поїздів. Потім написи соціально-політичного характеру почала робити молодь. Але прорив стався лише в 60-70-х роках в Нью-Йорку, коли свої стилізовані автографи (теги) стали малювати художники, і не тільки на стінах, але і на вагонах метро, а також в різних важкодоступних і небезпечних місцях. Більшість з них прагнули якомога швидше і більше заповнити вільний простір, «забомбити» його тегами і малюнками. Але з'явилися і інші - стайлрайтери: для них найважливішим був стиль, індивідуальність і естетизм.

На початку 80-х почалася боротьба з незаконними малюнками, після чого кількість художників помітно скоротилося. Зате залишилися відточували майстерність, а їх стилі ставали все більш впізнаваними.

Зараз вуличне мистецтво в усьому світі знайшло певне визнання і статус, нерідко залишаючись при цьому поза законом - ось такий парадокс. У Росії влаштовуються виставки і фестивалі, графіті використовують в рекламних кампаніях, з'являються музеї стріт-арту. Але, разом з тим, міська влада може запросто зафарбувати будь-який малюнок, аргументуючи тим, що «так не положено».

Яскраві фарби: чиста естетика або практичність?

Традиційно яскраві фасади популярні в країнах з кліматом, схожим, наприклад, в Фінляндії і Швеції. До того ж, зовнішній вигляд будинків мас-маркету досить сумовитий і одноманітний, а яскраві графіті - це один з небагатьох доступних способів внести свіжу нотку в архітектуру житлового комплексу економ- і комфорт-класу з прийнятним збільшенням собівартості та підсумкової ціни квадратного метра, вважає засновник проектного бюро.

Як відомо, забудова радянського періоду привнесла в вигляд російських міст сірість і однаковість: типовими будинками забудовувалися цілі квартали. Як тільки забудовники отримали свободу дій і можливість не слідувати заданими шаблонами, то відразу цим скористалися, намагаючись зробити свій проект унікальним.

«Сучасні фасади - частина яскравою архітектурної концепції. Оригінальним колірним оформленням вони привертають увагу і вносять різноманітність в райони з типовою забудовою. Саме від них залежить не тільки образ комплексу, але багато в чому і настрій його жителів. Особливо це актуально де на рік припадає в середньому всього 60 сонячних днів і часто бракує яскравих тонів »

Монтаж и укладка кровли из гибкой черепицы

Рациональное использование дапоксетина

Как проверить надежность компании застройщика

Битумная Черепица Технология Укладки