​Мозаїка в дизайні інтерєру

Прагнення до затишку для людини цілком нормальне явище. Кожен прагне облаштувати свій будинок під себе. Багато хто прагне створити індивідуальний інтер'єр кожної кімнати, щоб здивувати гостей і створювати затишок для домочадців.

Вы можете значительно сэкономить на аренде эскаватора подробнее об аренде спецтехники Вы можете узнать на нашем ресурсе. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

З розвитком промисловості будівельні ринки буквально щороку наповнюються новими, якісними матеріалами для створення унікального і неповторного декору. Один з варіантів створення унікального декору приміщення - мозаїка.

Мозаїка в дизайні ванної кімнати

Мистецтво мозаїки, як вважають історики, бере початок у Давньому світі, зокрема, в Китаї. З тих пір його популярність не згасла, а технік з'явилося набагато більше. З давніх-давен вважалося, що наявність мозаїки в інтер'єрі приміщення - це символ успішності і загального благополуччя господарів.

Ціни на таку прикрасу різняться. Вони зростають відповідно до ступеня натуральності елементів, що входять в основний склад мозаїки. Переваг у такого елементу декору маса. Наприклад, мозаїці не страшна волога, вона досить міцна і здатна вписатися практично в будь-який інтер'єр.

Блакитна мозаїка в інтер'єрі ванної

У сучасному дизайні прийнято розрізняти наступні основні види мозаїки:

Мозаїка зі скла вважається найбільш доступною для широкого кола покупців. Відрізняється різноманітністю декору. Досягти унікальних забарвлень виходить шляхом застосування спеціалізованої фольги. Цей вид, на відміну від інших, стійкий до спеки і холоду, легкий у догляді і не вимагає яких-небудь доповнень. Ідеальний для прикраси ванної та кухні, нерідко використовується для обробки стільниць.

А ось керамічна мозаїка, на відміну від попередньої, до води більш стійка і міцніше. Вона зазвичай використовується там, де необхідно чергування глянцевих і матових зон в інтер'єрі.

Кам'яний вид мозаїки вважається найбільш дорогим, але і елітним. Підходить для декорування практично будь-яких елементів інтер'єру. Таку мозаїку нерідко можна зустріти в обробці сходинок або фасадів.

Але найдорожчим вважається смальтових вид мозаїки. Але він одночасно і найміцніший. Завдяки особливій техніці виготовлення, така мозаїка створює видимість світіння.

Мозаїка з металу найбільш популярна серед жителів з достатком трохи вище середнього. Для такого виду характерна різноманітність поверхонь. Найбільш часто застосовується як декоруючі вставки. Зустрічаються абсолютно різної форми.

Основні види мозаїки

Форма і розмір мозаїки має найбільш важливе значення в загальній обробці інтер'єру. Краще придбати кілька її частин, щоб потім зібрати потрібну композицію.

Між собою плитки мозаїки скріплюються за допомогою спеціальної сітки. Якщо фінанси дозволяють, можна придбати на ринку вже готове полотно, не витрачаючи сил на склеювання. Мозаїка не виходить з моди вже кілька століть. Одним з її основних достоїнств вважається міцна стійкість до впливу зовнішнього середовища.

Крім краси і природності, у мозаїки суцільні плюси: міцність, довговічність, технологічність і зручність догляду

Особливості застосування мозаїки у ванній і вітальні

Для того, щоб за допомогою мозаїки оформити вітальню, важливо пам'ятати про її основну функцію - декорування приміщення.

У кімнаті невеликих розмірів можна помістити композицію над каміном або диваном. А в досить просторій кімнаті можна прикрасити мозаїкою і цілу стіну. Особливо красиво композиція на всю стіну буде виглядати в денний час доби на яскравому сонці.

Такие разные азартные игры

Укладка Мягкой Черепицы

Укладка Гибкой Черепицы