​Максимуми і мінімуми тестостерону

Максимуми і мінімуми тестостерону. Отримання високого рівня тестостерону дає право похвалитися деяким чоловікам певного віку - і може частково пояснити приманку добавок тестостерону. Але як тільки ви потрапляєте в нормальний діапазон, чи дійсно ваш рівень тестостерону, чоловічого гормону, покликаного зміцнити енергію, лібідо і впевненість, дійсно говорить вам про це? К Вашему вниманию эффективный препарат для выработки собственного тестостерона кломид купить товар Вы можете по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Ймовірно, немає, кажуть експерти.

Нормальний рівень тестостерону у чоловіків становить від 300 до 1000 нанограмм на децилітр крові. Перехід від одного номера в межах нормальної зони до іншої може не принести значних результатів.

«Ви не побачите великого поліпшення, коли чоловіки виявляться в межах норми», - сказав доктор Шалендер Бхасін, ендокринолог та професор медицини в Гарвардській медичній школі. Найбільша відмінність щодо енергії та сексуального потягу відбувається, коли чоловіки переходять від рівня нижче нормального до нормального. Тестостерон впливає на розмір м'язів. Чим більше тестостерону людина приймає, тим більше м'язи - незалежно від вихідного рівня, одна з причин, по якій гормон популярний у молодих культуристів. Але добавки з тестостероном, схоже, не допомагають слабким літнім чоловікам ходити далі або легше вставати з крісел - цілі, які лікарі зазвичай прагнуть допомогти літнім пацієнтам.

Починаючи з 30 років, рівень тестостерону падає в середньому приблизно на 1 відсоток на рік. Згідно з деякими невеликим дослідженням, близько 5 відсотків чоловіків у віці від 50 до 59 років мають низький рівень тестостерону поряд з такими симптомами, як втрата лібідо і млявість. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів схвалює застосування гелів і ін'єкцій тестостерону тільки для чоловіків з рівнем нижче 300, включаючи тих, у кого є захворювання, що викликають різке зниження рівня гормонів, такі як пухлина гіпофіза або пошкодження яєчок. Цим чоловікам дійсно не вистачає гормону, тому повернення рівня до нормального може допомогти відновити сексуальний потяг і енергію. Страхові компанії зазвичай вимагають двох ранкових показань тестостерону менше 300 нанограмм на децилітр плюс симптоми низького рівня тестостерону, перш ніж відшкодовувати добавки.

У березні Журнал клінічної ендокринології та метаболізму опублікував останні рекомендації ендокринної суспільства, які узгоджуються з FDA. Група заявила, що терапію тестостероном слід призначати тільки чоловікам, у яких доведено низький рівень тестостерону і яких слід уникати у чоловіків, які перенесли інсульт. або серцевий напад протягом останніх шести місяців, або ті, хто схильний до високого ризику раку простати.

​Как выбрать лучшую сковороду

Монтаж металочерепиці Монтеррей

​Дерево маслом не испортишь

​Как правильно выбрать люстру

Мулетон - підкладка під скатертину