Лист профільний з полімерним покриттям

Лист профільний (профнастил) з полімерним покриттям

Профнастил з полімерним покриттям виготовляють згідно ГОСТ Р 52146-2003 з прокату тонколистового холоднокатаного і холоднокатаного гарячеоцинкованого прокату безперервних ліній. В якості покриття, як правило, використовується поліестер, пурал, і пластизоль.

Лист профільний з лакофарбовим покриттям виготовляється з прокату із захисно-декоративним лакофарбовим покриттям для будівельних конструкцій по ГОСТ 30246, який визначає матеріал, товщину, і колір покриття. Профнастил з полімерним покриттям може бути також виготовлений з параметрами, встановленими за згодою виробника і споживача. Вы можете выбрать и купить высококачественный и надежный профлист с полимерным покрытием по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Лакофарбове покриття наноситься в 2-3 шари, що забезпечує високий рівень захисту від корозії і довговічність конструкції. При виборі матеріалу захисного шару необхідно враховувати умови експлуатації конструкції. Для експлуатації в умовах середньоагресивному середовища слід вибирати профлист з покриттям на основі поліхлорвінілових пластикатів. Властивості і особливості профнастилу

Профнастилом або профлист називають металеві листи, які пройшли прокатку на спеціальних верстатах, і отримали в результаті індивідуальну профільовану форму. Вони широко використовуються в різних галузях господарювання: від промисловості і будівництва, до дизайну і виготовлення декоративних конструкцій. Відносяться до виду композитних матеріалів, складаються з 3-х і більше шарів, що забезпечують міцність і довговічність.

Профлисти виробляються відповідно до ГОСТу 24045-2010, а також рядом нормативів, що визначають параметри металевих виробів. Використовуються як в якості окремих елементів для створення конструкцій, так і для посилення при будівництві та ремонті стаціонарних об'єктів.

Для того, щоб купити профнастил відповідного виду і якості, потрібно знати на які характеристики звертати особливу увагу:

Матеріал і покриття - профлисти виробляють зі сталі, що пройшла гарячу оцинковку або покритої особливим полімерним складом.

Висота хвиль - від розмірів профілю залежать показники міцності і ціна профлистов. У сучасних виробників можна купити профлист з хвилями заввишки від 8 до 115 мм.

Як створити єдиний і гармонійний простір

Інструкція по Монтажу металочерепиці

Натуральна Керамічна Черепиця

Види покрівельних покриттів