Квартири з обробкою: що пропонують на ринку новобудов

Квартири з обробкою: що пропонують на ринку новобудов

Купити нову квартиру і заселитися в неї відразу після отримання ключів, не витрачаючи час і гроші на ремонт - чи можливо це? Так, якщо вибрати житло з чистової обробкою. Новобуд дізнався, які опції пропонують потенційним покупцям забудовники.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на http://www.yaskraviy.com/ и наслаждаться отлиным архитектурным решением и комфортом по самой выгодной и доступной цене.

Оздоблення від забудовника: актуально, вигідно, зручно

Згідно з даними сьогодні 61% пропозиції на первинному ринку житлової нерухомості міста і передмість складають квартири з різними видами обробки - від підготовки під чистову ( «біла» обробка) до повної обробки з частковим меблюванням. Частка квартир з чистової обробкою становить 25%.

За інформацією квартири з чистової обробкою від забудовника на ринку новобудов складають 45% від загального обсягу пропозиції, а в приміській зоні - близько 20%. Найбільший обсяг житла з обробкою зосереджений на території передмістя. При цьому необхідно враховувати, що велика частина компаній, що реалізують квартири без обробки або з предчистовой підготовкою, також дає можливість покупцям придбати її за додаткову вартість. Таким чином, в середньому близько 70% квартир по класу «мас-маркет» пропонується з базовою або опціональною обробкою.

Вважається, що частка квартир з обробкою в масовому і комфорт-класі досягає 80% від загального показника. Пов'язує він це з двома основними факторами: з покупкою житла в іпотеку і з тим, що квартири з оздобленням пропонують найбільші учасники ринку, чия частка значно вище невеликих компаній.

«Поява на ринку такого продукту як житло з обробкою - це не тільки вдалий маркетинговий хід, але і спосіб урізноманітнити пропозицію. Купивши квартиру з обробкою, її власник може починати жити в ній з моменту отримання ключів »

Чому квартири з оздобленням так затребувані? Цьому є просте пояснення: багато покупців купують квартиру буквально з останніх засобів. Вони не мають можливості після отримання ключів витратити ще 300-500 тисяч на обробку житла, а плюс до цього ще й на його меблювання. Якщо говорити про клієнтів, які скористалися іпотечним кредитом, то у них «вільних» грошей тим більше немає - всі вони пішли на початковий внесок. Більш того, щомісяця їм доводиться направляти частину доходів на погашення кредиту. Тому все частіше покупці вважають за краще брати квартиру з предчистовой або повним оздобленням щоб уникнути додаткових витрат.

​Внутренние двери и грамотное окрашивание

Что происходит при осмотре и очистке дымохода

Кілька слів про довжину нарощування вій

На Тернопольщину едут за замковыми руинами

Як правильно вибрати мінеральне добриво