Кредитний донор: хто це такий.

Отримати кредит сьогодні - нікчемна справа. Так, у всякому разі, думають багато потенційних позичальників. На ділі все трохи інакше, тому що банки не роздають кредити наліво і направо, ретельно перевіряючи таємницю позичальника. Тому ймовірність отримати відмову, особливо якщо є темні плями в кредитній історії, відразу в декількох банках цілком реальна. Одним з виходів у такій ситуації може стати кредитний донор.

Кредитний донор: хто це такий?

Кредитний донор - це людина, яка бере на себе всі обов'язки по оформленню кредиту, включаючи збір всіх необхідних документів, їх подачу в банк, заповнення анкети і т.д. Зрозуміло, і сам кредит він оформляє на себе. У чому ж тоді сенсу такого дійства, запитаєте ви? У тому, що гроші отримує замовник, який і замовляє послугу кредитного донорства. Зрозуміло, донор отримує за це відсоток від суми угоди, який, як правило, становить близько 5-30%, але все залежить від кожного конкретного випадку. Якщо мова йде про невелику суму, то сума оплати донора не здається настільки високою, якщо ми будемо говорити про велику суму кредиту в кілька сотень тисяч рублів.

Процедура отримання коштів за допомогою кредитного донора

Сам процес не так складний, як можна подумати. Припустимо, що позичальник отримує відмову відразу в декількох банках через прострочень, які були успішно додані в кредитну історію. Клієнт залишає заявку на сайті компанії, яка займається подібного роду послугами, після чого з ним зв'язується фахівець і консультує з питань послуги донорства. Фахівці кажуть, що подібні компанії зазвичай працюють з великою кількістю кредитних донорів, тому підібрати потрібну кандидатуру можна буде завжди.

Що стосується кандидата на кредитного донора, то це може бути будь-яка людина з чистою кредитною історією і всіма необхідними документами для отримання кредиту на руки.

Можна сміливо сказати, що послуга кредитного донорства - це цілий бізнес. Чому він вигідний самому донору? Тут все просто - той отримує відсоток від суми угоди, при цьому передає зобов'язання на виплату кредиту безпосередньо тій людині, яка звернулася за допомогою. При цьому сам донор може взяти в банках хоча кілька десятків кредитів, ролі це не грає ніякої.

Арки из гипсокартона

​Кредит онлайн: переваги

Утепление Полиуретаном

Утеплення поліуретаном