Кріплення внутрішньої москітної сітки
Кріплення внутрішньої москітної сітки
У літню пору зростає кількість кровожерних комах і, відповідно, ризик їх потрапляння в житло людини. У цьому плані найбільш незахищеною частиною будинку стають вікна. Щоб не допустити в квартиру літаючих і повзаючих комах, необхідна установка москітних сіток. Вони здатні захистити житло не тільки від москітів, а й від пилу, від тополиного пуху навесні, частково від дощових крапель.
К Вашим услугам качественная и быстрая http://servise-okon.com.ua/ustanovka_moskitnih_setok/ на высоком уровне от профессионалов по самой выгодной и доступной цене.
Зазвичай москітну сітку замовляють у фірми-дилера пластикових вікон безпосередньо разом з самим вікном. Це дуже зручно, оскільки заміряє відразу ж вираховує розмір москітної сітки і вибирає разом із замовником її вид. Наприклад, якщо в будинку є домашні тварини, то буде запропоновано купити сітку з особливо міцного матеріалу. Тоді вона не постраждає від чіпких кігтиків вихованців. Таким чином, не доведеться викликати фахівця через деякий час, а сітку Вам привезуть разом з новим вікном і покажуть, як нею користуватися. Разом з тим, в даний час деякими фірмами навіть виготовляється москітна сітка в подарунок. Це робиться виключно за умови одночасного замовлення пластикових вікон.
Внутрішні москітні сітки виготовляються з встановленими на ній поворотними z-образними кріпленнями. В такому випадку, Вам нічого не потрібно робити, тільки взяти сітку за бічні ручки (які вже зафіксовані на ній) і завести її за віконний отвір. Потім шляхом повороту кріплень на ущільнювач зафіксувати сітку по периметру отвору. Такий спосіб кріплення не вимагає від господаря особливих умінь, тому найчастіше клієнти вибирають саме його. Але іноді більш доречним стає зовнішній тип кріплення, тобто фіксування москітної сітки на вікні пластиковими куточками. Вони кріпляться із зовнішнього боку рами.
Універсальним є кріплення москітної сітки з допомогою плунжеров - спеціальних пружинних телескопічних втулок. Цей спосіб досить складний, але він підходить практично до будь-якого вікна. Його використовують в основному тоді, коли кріплення куточками неможливо реалізувати. Причини цього можуть бути різні: геометрія пластикового профілю відрізняється Неперпендикулярність зовнішньою поверхнею або металева решітка варто занадто близько до рами вікна. Роботи з монтажу плунжеров бажано довіряти професіоналам, які дотримуються інструкцій і точно знають, як встановити москітну сітку в таких випадках. Пружинні втулки ставлять в профіль москітної сітки. За її периметру на торцеву частину приклеюється ворс. Потім в торці рами вікна просверліваются отвори для входу стрижня плунжера. Після цього сітка встановлюється і закріплюється за допомогою стрижнів втулок. Зрозуміло, що потім самостійне зняття і установка москітної сітки на вікно може зажадати від Вас певну спритність і навик. Тому слід ще в присутності майстра повчитися звертатися з москітною сіткою.
Крім перерахованих способів кріплення москітної сітки до вікна, існує ще варіант розсувний сітки. Він може застосовуватися при склінні лоджій і балконів. Замовити москітні сітки на вікна такого типу можна тільки в комплексі з розсувними віконними конструкціями. Подібна сітка являє собою рамку з роликами внизу і повзунками вгорі. Переміщення відбувається по напрямних, які прикріплені безпосередньо до віконної рами. Конструкція оснащується спеціальним щітковим ущільнювачем, що гарантує щільне прилягання сітки до розсувним стулок. Застосування розсувної системи забезпечує економію простору, тому досить висока вартість москітної сітки в таких конструкціях часом буває виправдана.