Короткострокова оренда житла

Як же здійснюється короткострокова оренда технічно? Від чого залежать вартість і процентна ставка? Чи існує яка-небудь система обміну житлом?

Провідний експерт компанії Tranio Юлія Кожевнікова наводить приклади сервісів по короткостроковій оренді житла і розповідає деталі їх роботи:

- Є багато сайтів, наприклад, homeexchange.com або lovehomeswap.com. Можна вибрати місто, в який ви хочете поїхати, наприклад, Барселону, і вказати ваше місто (Москва). У результатах ви побачите список людей, що живуть в Барселоні, які хочуть поїхати в Москву. Потім можна зв'язатися з ними і обмінятися житлом.

Вы можете выбрать и забронировать квартиры посуточно бишкек большое разнообразие предложений, способных удовлетворить любые запросы на самых выгодных условиях по самым доступным ценам

Можна звернутися в агентство в Росії, орендувати за допомогою сайтів типу Ціан або Airbnb, знайти житло за допомогою знайомих або звернутися в місцеве агентство по прибуттю. При бронюванні вноситься передоплата, як правило, 30% від вартості оренди. Гроші можна перевести банківським переказом, за допомогою PayPal або іншим способом. Решту суми потрібно віддати власнику на місці. Часто власник просить внести страховий депозит, який повертається при виїзді, якщо ви не завдали шкоди. В'їзд і виїзд зазвичай здійснюються по суботах. Але з власником можна домовитися і на інші дні.

Через агентства помінятися квартирами на відпустку вкрай важко

Найм курортного житла у відпустку це, звичайно, дуже зручно, проте не всі відпускники звикли користуватися просунутими інструментами з пошуку квартир. Люди, що належать швидше до старшого покоління, схильні шукати пропозиції по оренді через агентства нерухомості. Чи існує у професійних ріелторів така послуга?

Марія Царфаті, керівник напрямку закордонної нерухомості компанії «Країна Плюс», не бачить подібної послуги на нашому ринку. Експерт виділяє серед зручних способів найму активність орендодавців в соціальних мережах:

- Обмін житла на короткий термін як організований сервіс або послуга будь-якої компанії на моїй практиці не зустрічався. Єдиним винятком, мабуть, може бути Ізраїль, де досить поширене здавати в оренду власне житло на час відпустки. Такий варіант здачі нерухомості в оренду називається sublet. Власник нерухомості, їдучи у відпустку, дає оголошення про те, що готовий надати свою квартиру орендарю на термін свого від'їзду. Особливо це поширено серед тих, хто сам знімає квартиру на підставі договору довгострокової оренди. Тим самим автор оголошення хоче оптимізувати свої витрати, щоб не платити за оренду своєї квартири в Ізраїлі і за відпустку одночасно.

Оголошення про таку оренду зазвичай публікуються в спеціальних групах в соцмережах, наприклад, в Facebook. Кілька років тому можна було побачити навіть пропозиція пожити в квартирі безоплатно (особливо якщо квартира від власників і їм було важливо, що їх нерухомість знаходиться під наглядом), зараз, звичайно, це рідкість. Наприклад, я безпосередньо була свідком того, коли знайомі пропонували в оренду свою простору двокімнатну квартиру, розташовану в престижному районі Тель-Авіва, за 3 000 євро на місяць, якраз на термін свого перебування в іншому місці. Власник в даному випадку готовий був здати своє житло знайомим або знайомим знайомих, і таким чином оптимізувати власні витрати на відпустку і на утримання своїх апартаментів в Ізраїлі.

В інших країнах, в тому числі в Росії, наскільки я знаю, все ж більше поширена оренда в звичному розумінні цього слова, за винятком, можливо, якихось родинних обмінів або можливості зняти нерухомість по знайомству. Зрозуміло, що організація процесу короткострокової оренди у вигляді обміну житлом приватних осіб навряд чи може бути поставлена на потік якоюсь компанією. Узгодити питання з точними датами заїзду, з підсумковою сумою і передоплатою, трансфером і т.п. - це дуже клопітно і не рентабельно з точки зору бізнесу.

Верным курсом – на развитие

Керамическая Черепица

Двуспальные кожаные кровати