КОЛОТА БРУКІВКА

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ ТА СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ Колот БРУКІВКИ. Колота бруківка: ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ, ЗАСТОСУВАННЯ, УКЛАДАННЯ

Бруківка з натурального каменю є самим міцним і довговічним матеріалом для дорожнього покриття, який люди навчилися використовувати задовго до винаходу асфальту. Незважаючи на те, що в світі постійно з'являються все нові будівельні технології і матеріали, традиційний камінь затребуваний сьогодні не менше ніж сто років тому. Це - досить дорогий матеріал, проте в довгостроковій перспективі кам'яна бруківка, практично не вбиває і не вимагає щорічного ремонту, може виявитися більш вигідним вкладенням коштів, ніж асфальт і бетон. Більш того, розкид цін на ринку будівельних матеріалів зараз досить широкий, тому купити гранітну плитку та вимостити нею під'їзд до свого дому або садові доріжки можуть собі дозволити багато власників заміських ділянок. К Вашему вниманию высококачественная и надежная колотая брусчатка для покрытия дорог и участков по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Найбільш популярним видом серед натуральних матеріалів для мощення дорожнього покриття є гранітна бруківка. Залежно від способу виготовлення вона буває:

колота;

пиленная.

колота Бруківка

Це найстаріший вид бруківки. Тисячоліття тому її виготовляли шляхом відколювання від цільної кам'яної брили шматків більш-менш близьких за формою. Зрозуміло, ні про яку точність підгонки тоді не йшлося. В даний час колота бруківка виготовляється на Каменекольні верстати, які іноді ще називають гільйотинами. Однак окремі бруски і раніше можуть мати значні відхилення в розмірах. Існує також колота бруківка ручної роботи. Вона дорожче і має більш рівну поверхню.

Головними перевагами даного виду є:

більш доступна ціна, ніж у полнопіленная бруківки, що виготовляється шляхом розпилу гранітної плити;

рельєфна поверхня, яка поліпшує зчеплення автомобільної шини з дорожнім полотном при ожеледі;

міцність, довговічність, простота заміни при ремонті покриття;

естетично привабливий зовнішній вигляд, що надає мощеною поверхні солідний і дорогий відтінок благородної старовини.

Головні мінуси - дуже груба поверхню і широкі шви, що представляють труднощі для пішоходів. Особливо небажано використовувати її там, де можуть ходити люди босоніж і на високих підборах, а також бігати діти (майданчика біля водоймищ, садові доріжки, дитячі майданчики), так як об гострі грані можна пошкодити взуття або поранити ногу.

Види колоту бруківку

Методом розколювання гранітної плити виготовляються три види гранітної бруківки:

Колота. Такий брусок має форму куба або конуса, у яких грубу необроблену поверхню мають всі межі.

Колото-пиляна. Тут брусок має необроблені верх і низ, але пиляні бічні грані, або навпаки. Це більш дорогий вид бруківки.

Антик або штучно зістарена. Такі камені також отримують методом колки, однак межі в цьому випадку штучно згладжують, імітуючи природну шліфування часом.

Сфера застосування

Головні переваги та недоліки колотої бруківки визначають особливості її використання. Нею мостять:

Пандуси, круті спуски і інші місця, де особливо важливо, щоб автомобіль не буксував під час ожеледиці. Дуже солідно виглядає цей матеріал при в'їздах в гаражі, під площадками для автомобілів.

Мостові в старих частинах міста - на площах, ринках, перед музеями, театрами, соборами та іншими старовинними будівлями, в місцях проходження туристичних маршрутів. Тут переважно застосовувати антик.

Статусні місця - палаци, представництва, урядові будівлі.

Під'їзди до приватних особняків.

Майданчики перед кафе, ресторанами, магазинами, які претендують на ретро-стиль. Тут краще застосовувати колото-пиляну бруківку з більш гладкими гранями або состаренную.

Пішохідні доріжки в парках, майданчики біля фонтанів і пам'ятників. У таких місцях також слід врахувати зручність пішоходів, для яких переважно використовувати колоті бруски з обробленою поверхнею.

Для статусного прикраси непрохідних місць, де не передбачені піші прогулянки (вимощення, майданчики під ліхтарями і статуями в центрі газону і т.д.).

Зимовий Догляд

Утепление крыши

Метало Черепица

Подделка денег