Класичний тимбилдинг

Тимбилдинг, командоутворення - корпоративні свята, командні ігри, психологічні (ігрові) тренінги, навчальні колектив спільної активної діяльності для досягнення спільної мети.

Тимбилдинг в приміщенні / класичний тимбилдинг (indoor teambuilding / classic teambuilding) - повноформатні тренінги, спрямовані на побудову взаємин всередині колективу. Цей вид тренінгу підходить для компаній, які вважають, що співробітники відчувають себе комфортніше в звичній обстановці. Завдання таких тренінгів - отримання систематичних знань в області командоутворення. Розважальний характер програм не обов'язковий, але такі неординарні види діяльності, як спільні кулінарні уроки або споруду шоколадних замків всім департаментом, в класичному тімбілдінге не рідкість.

Вы можете заказать тимбилдинг астана мероприятия, направленные на сплочение коллектива, формирование сильной команды для успешного развития Вашего бизнеса по самой выгодной и доступной цене.

Тимбилдинг поза приміщенням / екстремальний тімбілдінг (outdoor teambuilding / extreme teambuilding) - виїзний тренінг з командоутворення практичного характеру. Потрапляючи в «зону дискомфорту» на подібному тренінгу, учасники отримують можливість проявити себе по-новому, навчитися працювати в команді в нестандартних умовах. Асортимент форм проведення - від класичних «мотузкових курсів» до історичних рольових ігор і сафарі по Африці.

"У бізнесі, як і в спорті, виграє зіркова команда, а не команда зірок. Для компанії важливо, щоб наша команда одночасно була і командою зірок, і командою-зіркою. Відповідно, у нас існує 2 паралельні і взаємопов'язані програми: індивідуального розвитку співробітників і розвитку команди. на тімбілдіг формуються окремий річний бюджет, який реалізується на 2-х рівнях: розвиток команд підрозділів і розвиток управлінської команди компанії в цілому ".

Тренінги з командоутворення ми не проводимо. У компанії вважається, що зміцнення команди, створення духу взаємопідтримки і роботи для спільної мети - завдання лінійного керівника. Щоб допомогти їм у цьому, компанія організовує корпоративні походи в боулінг, гри в пейнтбол. Але акцент на те, що "ви йдете грати в боулінг, щоб наша команда стала міцніше", ми не робимо. Треба сказати, що наші лінійні керівники з успіхом справляються із завданням підтримки і розвитку команди в своєму відділі. За рік за власним бажанням з 400 чоловік пішло всього двоє - погодьтеся, цей факт говорить багато про що. І про фортеці команди в тому числі ".

Игорный клуб Плейдом

Класичний тимбилдинг

Інтернет шопінг

Лестница раздвижная

Уборы для зимы и осени