Кілька способів купити біткойн

Кілька способів купити біткойн

«Ми не продаємо біткойни і інші цифрові фінансові активи (криптовалюта, токени, цифрові гроші) особам молодше 18 років або не пройшли повну ідентифікацію особи!» - скоро такі таблички можуть з'явитися на кожному кріптообменніке або кріптобірже. Скажете, фантастика. 1) онлайн-обмінник електронних грошей;

2) кріптовалютная біржа;

3) мобільні додатки;

4) боти в Tелеграме;

5) купівля через WebMoney;

6) кріптомат;

7) пряма купівля у фізичних осіб.

Тепер про кожен спосіб докладно.

1. Онлайн-обмінник електронних грошей

К Вашему вниманию биткоин купить его Вы можете на самых выгодных условиях, без накруток и переплат в удобное для Вас время.

Плюси - багато варіантів обміну, мінуси - зазвичай найвищий курс. Перед покупкою в обміннику у вас заздалегідь повинен бути заведений біткойн-гаманець. Купити без установки гаманця можна на крітобірже або мобільному додатку. В Інтернеті є маса спеціалізованих сервісів, змінюють рублі в будь-яких варіантах на криптовалюта. Є 2 добре зарекомендували себе агрегатора обмінників. Далі ви вибираєте підходящий варіант (якщо клікнути колонку відгуки - перейдете на сторінку відгуків. Обов'язково вивчіть їх) і переходите на сайт обмінника. На відміну від обмінників попереднього пункту, тут зібрані реальні продавці. У кожного продавця є рейтинг. У дужках дві цифри: перша - кількість угод, друга - скільки з них були успішними. Зелений кружечок у назви трейдера говорить про те, що він зараз в Мережі і угоду можна буде провести оперативно. Плюси - широкий вибір криптовалюта і ціни зазвичай нижче, ніж в обмінниках, мінуси - обмеженість способів поповнення. З великого числа бірж виділю - єдина відома мені біржа з можливістю покупки криптовалюта з банківської карти за рублі. Для активації цієї функції після реєстрації вам буде потрібно пройти верифікацію особистості і банківської карти. Комісія на введення рублів фіксована. Плюси - оперативність і мобільність, мінуси - добовий ліміт і більш високий курс. Додаток дозволяє купити біткойни з мобільного телефону, використовуючи банківську карту. В добу покупка обмежена сумою в 1000 Euro. Комісія додатки 4,5%. Для початку роботи треба буде пройти верифікацію особистості.

Профессиональная чистка окон

Адвокат по цивільних справах

Характеристики смартфона

Как обустроить бассейн