​Кілька порад щодо вибору правильної помади

Кілька порад щодо вибору правильної помади для вас. Помада - це перше, що спадає на думку, коли ми думаємо про косметику. Додавання кольору до губ може мати величезне значення для особливостей вашого обличчя. Помада для губ доступна к заказу по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Погано підібраний відтінок помади може легко зіпсувати весь ваш образ. Ось чому так важливо вибрати відповідний вам колір. Найперший крок у виборі правильного кольору помади - це визначення кольору шкіри. Існує 5 основних типів шкіри: світлий, світлий, середній, загар і глибокий. Відтінки помади, які зазвичай відмінно виглядають зі світлою або світлою шкірою: світло-рожевий, кораловий, персиковий, тілесний і пильно-червоний. Рожеві, ягідні, вишнево-червоні і лілові помади прекрасно виглядають на дівчатах з середнім відтінком шкіри. Дівчата з коричневим відтінком шкіри можуть повністю розгойдувати коралові, темно-рожеві, яскраво-червоні і більшість інших квітів, крім коричневих і фіолетових відтінків. Відтінки губної помади, які найкраще підходять для глибокого відтінку шкіри, - це коричневі і фіолетові відтінки, такі як сливи, карамель, вино і червоні відтінки синього цвета.Знаніе вашого відтінку шкіри безумовно допоможе вам. В основному, є 3 типи відтінків: прохолодний, теплий і нейтральний.

Прохолодні відтінки: світла або світла шкіра - м'який мокко або ню; середня шкіра - рожеві або журавлинні відтінки; загар або глибока шкіра - рубінові або винні відтінки.

Теплі відтінки: світла або світла шкіра - блідо-рожеві або персикові ню; середня, загар або глибока шкіра - мідні або бронзові відтінки.

Нейтральний: широкий спектр кольорів, як прохолодних, так і теплих тонів. Зверху важкі губи: яскрава помада на нижній частині губ і трохи темніший відтінок того ж кольору на верхній губі.

Густі нижні губи: будь-який колір, який підходить вашому відтінку + трохи легкого оголеного кольору прямо в центрі верхньої губи.

Асиметричні губи: використовуйте олівець для губ у відтінку, подібному кольору помади, щоб обвести губи. Тонкі губи: уникайте темних і яскравих кольорів помади, вони тільки зроблять ваші губи ще тонше. Спробуйте застосувати блиски і кремові помади.

Пухкі губи: уникайте занадто світлих і глянцевих відтінків помади, блискучих текстур.

Кілька переваг найму професійних відео

​Кілька порад щодо вибору правильної помади

Кілька слів про довжину нарощування вій