​Характеристики теплої підлоги

В асортименті продукції Caleo широко представлені сучасні системи теплої підлоги. При цьому велика різноманітність таких рішень вимагає певних знань і умінь для їх правильного вибору. У цій статті ми розглянемо, які ключові параметри і характеристики слід врахувати при проектуванні систем теплої підлоги та купівлі комплектуючих для нього.

Качественные женские рубашки для беременных купить по самой выгодной стоимости на сегодняшнйи день.

Принцип дії

Для облаштування теплої підлоги розроблено кілька систем, основні відмінності між якими полягають у використанні різних типів нагрівальних елементів. Для універсального використання, тобто, для облаштування в квартирах, приватних будинках і громадських приміщеннях підходять два основних види нагрівальних елементів:

кабельний - являє собою резистивний кабель, покладений змійкою і нагрівається при проходженні електричного струму;

інфрачервоний - виготовляється у вигляді системи стрижнів або плівки з нагрівальними смужками, які випромінюють в інфрачервоному спектрі, генеруючи тепло безпосередньо в стягуванні і інших твердих об'єктах навколишнього простору.

Обидва види теплої підлоги добре зарекомендували себе при тривалій експлуатації, але мають при цьому свої особливості.

Кабельний тепла підлога

Кабельна система теплої підлоги підходить тільки для мокрого монтажу, тобто, для укладання в спеціальну будівельну суміш, яка дозволяє надійно зафіксувати резистивний дріт, створивши монолітний гріє шар. Йдеться про заливці стяжки, самовирівнюється наливної підлоги або укладанні в шар плиткового клею. Кабельна система виготовляється в двох основних конструктивних виконаннях:

кабель в бухтах (система Caleo Cable) являє собою відрізок проводу необхідної довжини (до 120 м), який може укладатися на підлогу з довільною конфігурацією. Для зручності він комплектується силовим кабелем і аксесуарами для монтажу. Ця система відрізняється невисокою вартістю і незамінна при нестандартних габаритах приміщення, але вимагає певних навичок виконання робіт;

готовий мат з кабелем, покладеним змійкою і закріпленим на несучої сітчастої основі, підходить для монтажу в приміщеннях квадратної або прямокутної форми. У лінійці продукції від Caleo присутні дві основні різновиди таких нагрівальних систем:

система Easymat виготовлена на базі двожильного кабелю товщиною 4 мм, що має подвійну ізоляцію на базі ТПЕЕ (внутрішня ізоляція жив) і ПВХ (зовнішня ізоляція) і алюмінієвий захисний екран;

система Supermat проводиться у вигляді двожильного кабелю товщиною 2,8 мм з потрійною тефлоновим ізоляцією і опліткою з лудженої міді.

Інфрачервона тепла підлога

Електричний інфрачервоний тепла підлога є більш різноманітним рішенням з точки зору умов застосування. В асортименті продукції від Caleo ви знайдете системи для мокрого та сухого (без використання фіксуючих будівельних сумішей) монтажу:

стрижневий тепла підлога Unimat виготовляється у вигляді ґратчастих матів на базі карбонових стрижнів, які і служать випромінюють елементами. У каталозі представлені два різновиди таких матів (Boost і Rail), які застосовуються тільки для мокрого монтажу;

плівкову теплу під Caleo проводиться з основою у вигляді тонкої полімерної плівки, в якій розміщені пластини випромінює матеріалу. Виготовляються лінійки Line, Gold і Platinum, кожна з яких підходить для сухого монтажу, тобто укладається на підготовлену поверхню під фінішне підлогове покриття.

потужність

Основною особливістю теплої підлоги є його питома споживана потужність. Крім, безпосередньо, витрати електроенергії, цей параметр є фактором вибору для різних умов експлуатації. Наприклад, при укладанні теплої підлоги в приміщеннях зі стандартними умовами (хороша теплоізоляція, наявність основного радіаторного обігріву) економічно більш вигідною вважається покупка систем невеликої потужності (130-160 Вт / м2). У разі, якщо потрібно забезпечити теплопостачання в холодній кімнаті або використовувати його в якості основного джерела тепла, рекомендується застосування систем більшої потужності.

Характеристика бензогенераторов

​Візок-причіп до мотоблока

Як Краще Утеплити Дах Будинку

​Як вибрати готель у Львові

Характеристики смартфона