Гранітні лампади

Традиційно гранітні лампади використовуються для установки поруч з іконами, в храмах і на кладовищах. Лампади з покон віків використовуються в церковних обрядах і глибоко вросли в християнську традицію.

Палаюча лампада символізує безсмертя праведної душі. Вогонь лампади - це символ віри в Христа, божественне світло, що розганяє невіра, зло і темряву. По суті, лампада є мініатюрною гранітної моделлю церкви - всередині світ Божий, а зверху вінчає хрест. Вы можете заказать высококачественные и долговечные гранитные лампады по самой выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Пропонована нами гранітна лампада з латунню і склом по колу не тільки витончена, але і набагато безпечніше в побуті, ніж відкрита свічка або підвісна лампадка. Виготовляється з натурального граніту, висота 30 см (без урахування хреста), діаметр 15 см.

Гарантія на пам'ятник 50 років

Завдяки постійному контролю якості і найкращого граніту використовуваному у виробництві ми встановили безпрецедентний термін гарантії - 50 років. Ми повністю впевнені в нашій продукції і гарантуємо, що пам'ятник залишиться в незмінному вигляді протягом не менше 50 років. Якщо ви хочете зберегти надгробний пам'ятник ще довше рекомендуємо регулярно проводити гідрофобізацію стели - обробка спеціальним водовідштовхувальним розчином, який проникаючи вглиб матеріалу підвищує стійкість до зміни вологості і температури, тим самим в рази збільшуючи термін використання гранітних виробів.

виготовлення пам'ятника

Даний пам'ятник виготовляється на замовлення вручну протягом 20 робочих днів після оплати. Виріб вирізається досвідченим різьбярем і потім гравірується згідно ескізу. Власне виробництво дозволяє нам встановлювати низькі ціни на пам'ятники. Комплект включає в себе повний набір необхідний для установки: стела, підставка під стелу і квітник.

Будь-яка стела може бути виконана з лицьової або кругової поліруванням поверхонь і в великому діапазоні розмірів - від 60х40 см до 120х60 см і більше. На стелі можливо не тільки вигравіювати портрет, ім'я та дати життя, але і додати картинку пов'язану з життєвими інтересами або областю діяльності покійного, розмістити епітафію - слова останнього напуття або нагадування про щось особливо важливому для Вас і Вашої родини.

оформлення ділянки

Для додання могилі закінченого і доглянутого вигляду Ви можете на додаток придбати ритуальні вази і гранітні кулі. А зайшовши на сторінку присвячену гранітної плитки, Ви оціните як добре виглядає і наскільки акуратний ділянку, оформлений полірованої гранітною плиткою.

Крім того ми пропонуємо стандартні гранітні цоколі навколо ділянки. Також доступні вишукані фігурні ритуальні огорожі з різних видів граніту. Зверніть увагу, що у нас Ви зможете придбати красиву фігурну огорожу за ціною стандартного цоколя в інших фірмах.

Для Вашого комфорту рекомендуємо викласти доріжку до могили термообработанной (не слизькою) гранітною плиткою або бруківкою.

Кровельные Пленки

Зубні імплантати

Женщины Молдовы