Головні плюси і мінуси роботи на державу

Останній рік роботи ми всім відділом були у стані облоги, трималися з останніх сил. І врешті-решт довелося піти, хоча і не по своїй волі. У мене були пропозиції про роботу в держсекторі, але на той момент хотілося проявити себе в новій якості. Вже було нецікаво сидіти начальником юридичного відділу в якомусь відомстві.

Виходячи з вашого досвіду, зможете назвати головні плюси і мінуси роботи на державу?

Один з головних плюсів - це, звичайно, можливість побудувати кар'єру і одночасно внести свій вклад в розвиток свого муніципалітету, регіону, країни. До того ж це дає певний статус: в Росії завжди поважали держслужбу. До Ваших послуг  дозвіл держпраці для власного розвитку за розумною ціною без переплат.

Але є і недоліки - перш за все деяка закоцюрбленість і інертність чиновницького середовища і пов'язані з цим труднощі в самореалізації. Навіть якщо у тебе є хороші ідеї і великий потенціал, пробити стіну дуже важко. До того ж, як правило, в держструктурах досить складна психологічна обстановка з точки зору відносин начальник-підлеглий.

Як вийшло, що ви вирішили брати участь в конкурсі?

Конкурс досить широко висвітлювався в ЗМІ і позиціонувався як унікальний для сучасної Росії спосіб пошуку керівників нового покоління. Організатори заявляли, що відбір учасників будується на принципах відкритості, рівності, незалежності від соціальної і професійної приналежності. І мені захотілося взяти участь в цій чесній конкурентній боротьбі. Так, чиновників і так відбирають за конкурсом, але нерідко це просто профанація, і не завжди на службу залучають дійсно гідних людей. Організатори анонсували кілька видів заохочень, у тому числі гранти на навчання і роботу з наставниками. Але для мене головне - можливість повернутися на держслужбу в тій або іншій якості.

Основные понятия бухгалтерии

Ремонт покрівлі даху садового будинку

Холодные закуски для банкета

Головні поняття бухгалтерсьго обліку