Гарячі тури: плюси і мінуси

Гарячі тури: плюси і мінуси

Останнім часом туристичні компанії все частіше пропонують своїм клієнтам так звані гарячі тури. Дана послуга вкрай вигідна для туриста, адже він отримує реальний шанс з'їздити в будь-яку точку планети за більш лояльною ціною, заощадивши при цьому на витратах. У чому ж суть палаючого туру? Чому поїздка в цьому випадку обходиться дешевше? К Вашему вниманию лучшие горящие туры из киева по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Не секрет, що більшість туристичних компаній завчасно здійснює викуп цілого ряду послуг - проживання в готелі, перельоту і так далі. Реалізувати ж наявні путівки за бажаною ціною не завжди виходить. Звичайно, працівники туристичної компанії намагаються наперед прораховувати популярність того чи іншого напрямку, щоб уникнути подібних випадків. Але путівки все одно залишаються.

Причин може бути безліч - зміна погоди, політична обстановка в країні, поява нового конкурента, який забрав частину клієнтів. Іноді самі клієнти в останній момент відмовляються від перельоту, що також створює масу незручностей для туроператора. В результаті залишаються незатребуваними гарячі тури, які необхідно терміново реалізовувати за будь-яку ціну. В іншому випадку турфірма взагалі не отримає грошей.

Не потрібно думати, що гарячий тур - це знижений у ціні товар. Зовсім немає. Це повноцінна путівка, яку просто не встигли своєчасно продати. Тепер же турфірма приваблює потенційних клієнтів заниженою вартістю. Ціна путівки може бути настільки низькою, що в результаті туроператор просто окупає свої витрати і нічого не заробляє.

У чому ж переваги гарячих турів?

Основний плюс гарячих турів - дешевизна. Людина з невеликим заробітком отримує реальну можливість побачити світ і добре відпочити. При цьому різниця між вартістю звичайної путівки і палаючого туру може бути дійсно велика. Наприклад, людина ніколи б не полетів до Єгипту за 500 євро і раптом з'являється можливість зробити це за 250-350 євро. Тут вже про запас задуматися над реалізацією такого шансу.

При цьому турфірма не обмежується тільки зниженням вартості путівки. Дуже часто додається спеціальний подарунок, наприклад, абонемент на відвідування будь-якого масажного салону. Часто надаються безкоштовні екскурсії. Що стосується завчасності оформлення віз, то в світі існує близько 60 країн, куди можна з'їздити без віз і особливих проблем з документами (оформлення відбувається в найкоротші терміни).

Найвигідніше шукати гарячі тури в сезон, коли про наявність вільних путівок може бути повідомлено за кілька днів до вильоту. Відмінні варіанти попадаються і в не сезон, коли туроператори змушені знижувати вартість послуг, щоб залучити клієнтів. Наприклад, вигідні путівки в Таїланд частіше цього з'являються навесні, коли сезон в країні ще не почався. В тури в Єгипет же вигідно літати взимку і влітку.

Купівля палаючого туру вимагає швидких зборів. Необхідно встигнути підготувати документи, речі, вирішити побутові питання і відпроситися з роботи. Якщо з цим проблем не виникає, тоді все відмінно, і мрії виконуються

Мінуси гарячих турів

Але не все так райдужно - є і суттєві мінуси, про які потрібно знати. Головний недолік, як уже згадувалося, мінімальні терміни на збори. Далеко не всі люди можуть вирішити нагальні питання за один-два дні, у некотрих немає можливості терміново оформити візу. Другий недолік - відсутність гарячих путівок для людей, які не обзавелися закордонним паспортом. У подорож відправляться тільки ті, у яких з документами все нормально.

У ситуації з палаючими путівками може виникнути ще ряд неприємних моментів. Наприклад, по приїзду в готель виявиться, що прямо під вікнами в номер йде цілодобова будівництво, море дуже далеко, харчування дуже погане, умови проживання катастрофічні і так далі. Людина, яка виїжджає за гарячою путівкою, часто не встигає вивчити заброньований готель, в якому йому доведеться жити.

У гарячі тури вкрай не рекомендується їздити з дітьми, адже якість сервісу завжди знаходиться під питанням. Крім цього, надаються такі путівки найчастіше на одну-дві особи.

Таким чином, мандрівник сам вирішує, йти на ризик, збиратися в поспіху і економити гроші або слідувати запланованим графіком. Але коли вибір є - це вже добре, чи не так?

Верстат слюсарний

Покрівельні Листи

Висячі кроквяні системи

Інтернет шопінг

Копії кредитних карт