​Гідро-пароізоляційні мембрани

Будівельні плівки та гідроізоляційні мембрани - це плівкові матеріали, які захищають конструкцію від впливу парів, вологи і вітру, дозволяючи зберегти міцність і зовнішній вигляд. Така технологія захисту отримало досить широке поширення в будівництві.

У даній статті ми постараємося описати загальний принцип мембрани, і постараємося відповісти на найбільш поширені запитання про гідроізоляцію.

Заказать все виды строительных работ на сайте https://sanpol.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для початку ми заглибимося в історію. Спочатку мембрани були розроблені і застосовані в стінах каркасних будинків в кінці 70-х років минулого століття на території Канади, США. Через десятиліття, з 1989 року в Німеччині почали використовувати мембрани як підпокрівельної гідроізоляції. Приблизно в цей період часу підпокрівельний простір (мансарду) почали обживати, перетворювати їх в затишні кімнати. Виходячи з цього стало зрозуміло, що для захисту утеплювача традиційна ізоляція, яка використовувалася до, не підходила, тому що утворювався конденсат. Тому виникла проблема, або застосовувати дихаючі мембрани, або робити подвійний зазор. І фахівці в цій галузі зробили висновок, що раціональніше з усіх точок зору укладати гідро-вітрозахист на утеплювач. Після чого сформувалися жорсткі стандарти до якості мембрани.

У Росії ця технологія стала поширюватися на початку 90-х років. З розвитком стало з'являтися безліч різних мембран і плівок, про які буде сказано далі.

Однією з найважливіших функцій пароізоляції полягає в збереженні всього підпокрівельного покриття від зовнішніх і внутрішніх шкідливих факторів. Якщо ж прибрати цю функцію з даної мембрани, то можна отримати негативний результат, з якої почнеться що підпокрівельні шари швидко покриваються парами з внутрішніх приміщень, що призведе їх до цілковитого руйнування згодом. У відведений період часуі конструкція поводиться по-різному, взимку починає промерзати, навесні - відтавати, проявляючи цвіль, грибок. Тому особливо важливо ретельно і продумано підбирати ізоляційні матеріали, які Ви можете безпосередньо знайти у нас в на будівельній базі «Золоті Ворота».

Виходячи з усього вище сказаного захисні мембрани і плівки поділяються за їх функцій:

  • Гідроізоляція - захист утеплювача «зверху» від попадання атмосферної вологи в місцях нещільного укладання покрівлі і від підпокрівельного конденсату;
  • Пароізоляція - захист утеплювача «знизу» від парів і конденсату житлового приміщення;
  • Універсальна гідро-пароізоляція - для захисту утеплювача «з обох" сторін від підпокрівельного конденсату і від вологи зовнішнього середовища;
  • Дифузійні мембрани - використовуються для захисту від вологи зовнішнього середовища з додатковою перевагою, функцією виведення пари з утеплювача.
  • З «пирога», представленого нижче, можна побачити і зрозуміти призначення кожного з видів цієї плівки:

    HBIBI.jpg

    До гідро-вітрозахисні мембрани, які мають ряд переваг, це А, АМ:

  • «А» - вітровологозахисні мембрана у якій зовнішня сторона є водовідштовхувальним маючи гладку поверхню. Такі мембрани дозволяють захистити конструкцію будівлі від випадкових попадань зовнішніх опадів всередину будівлі при монтажі. Даний вид застосовується в конструкціях навісних фасадів.
  • «АМ» - паропроникна мембрана, метою якої є захист елементів покрівлі в першу чергу, а також захисту від вивітрювання, конденсату і вологи із зовнішнього середовища.
  • До гідро-пароізоляції мембран відносяться В, С, D:
  • «В» - укладається в поверхових перекриттях і конструкціях зовнішніх стін до утепленої покрівлі. За рахунок двуслойной текстури матеріалу, одна з якої гладка, інша - ворсиста для утримання крапель конденсату. Така мембрана застосовується у вигляді паробарьера в будівлях усіх типів.
  • «С» - перешкоджає виникненню конденсату в холодний період часу і зволоження утеплювача, корозії елементів конструкції, грибкового зараження. Застосовується у вигляді захисту цегляних і дерев'яних огорож від постійного впливу вологи.
  • «D» - поліетиленова тканина з однорідним ламінованим покриттям з поліпропіленової плівки. Застосовується для захисту конструкції будівлі від проникнення водяної пари, конденсату і вологи.
  • Дифузійними мембранами є AS:
  • «AS» - тришарова паропроникна мембрана, високого ступеня щільності найбільш високою водотривкості серед всіх мембран, витримує високу навантаження на розрив дозволяючи вести монтажні роботи за будь-яких погодних умовах. Застосовується для захисту утеплювача і елементів покрівлі і стін, від вітру, конденсату і вологи із зовнішнього середовища.
  • З усього вище сказаного можна зробити висновок, що вибір термо і гідроізляція для будівлі відповідальний момент. Слід дуже уважно ставиться до рішень, пов'язаних із застосуванням тих чи інших плівок, а також до постачальника і виробника, щоб не допустити невиправданих фінансових вкладень.

    ​Кредит онлайн: переваги

    ​Цегла в інтерєрі квартири

    Введення і виведення ВебМани

    ​Гидроизоляционные работы

    Гідромасажні душові кабіни