Функціональні можливості вимикачів
Конфігурація силових полюсів 1,2,3,4, а при необхідності до 8, може бути використана для будь-якої області застосування. Додатковий полюс, який має різноманітні функції. Наприклад, раніше включення, пізніше відключення, або одночасна комутація з основної силової групою може бути самостійним встановлений замовником з будь-якого боку. Вы можете заказать и купить надежный и качественный разъединитель с двойным размыканием по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.
Однією з основних функцій вимикача-роз'єднувача є гарантоване відключення частини електроустановки для роботи на ній обслуговуючого персоналу, а також можливість візуального контролю. Для цього в апаратах компанії ABB на струми до 1600А застосовується спеціальна технологія звана подвійним розривом, а вимикачі-роздільниках на струми від 125А присутній видимий розрив. Додатковим заходом безпеки є можливість механічної та електричної блокування апаратів.
Всі вимикачі навантаження серія OT можуть бути заблоковані в положенні відключено за допомогою навісного замка. Електрична блокування можливо за допомогою електромагнітного механізму PDAL, що встановлюється в відсік механізму перемикання апаратів на струми понад 160А. Робоча напруга 24В для постійного струму і 230В для змінного струму, блокування можлива в різних положеннях. Механічне блокування, плюс котушка управління забезпечує електричне блокування.
Широкий ряд аксесуарів дозволяє істотно розширити функціональні можливості апарату.
Розглянь аксесуари більш докладно.
Додаткові контакти.
Додаткові контакти, які встановлюються під кришку механізму перемикання для апаратів OT на номінальні струми від 160 до є можливість установки двох контрактів, від 315 до 800А - чотирьох контактів, від 1000 до 4000А - восьми контактів.
силові висновки
Силові висновки для підключення алюмінієвих кабелів більшого перетину і мідних кабелів без наконечників.
Клемні кришки, міжфазні перегородки, механічні та електричні блокування.
Вимикачі-роз'єднувачі ABB OT відповідають всім вимогам російських і міжнародних стандартів.
Давайте розглянемо маркування, тобто використовувані символи і їх значення.
Для зручності використовується найпростіша система кодів.
На вимикачах-роз'єднувачах OT на корпусі ви можете побачити поєднання букв OT, що позначає лінійку продукції, далі йде номінальний струм виражений в Амперах, потім йде буква E - Відповідність стандартам МЕК, далі стоїть буква S і цифри, або тільки цифри. Вони кажуть про розташування механізму і розташуванні полюсів. У наступних буквах позначають особливості даного апарату. Наприклад, K - наявність ручки прямого монтажу, W - збільшене міжфазне відстань, C - реверсивний вимикач навантаження.