Електричний бойлер або газова колонка

Електричний бойлер або газова колонка - що краще для будинку. Не всі живуть у великих містах, де є всі зручності, включаючи гарячу воду. І багатьом жителям нашої країни доводиться вирішувати це питання за допомогою установки водонагрівача: бойлера, котла, газової колонки та ін. Але безмежний асортимент зразків побутової техніки для нагріву води, їх опції і особливості експлуатації ставлять покупця в непросте становище. Який водонагрівач купити, щоб вистачало гарячої води? Потрібно розібрати всі достоїнства і недоліки, для того щоб дати відповідь на це питання. К Вашим услугам профессиональная и качественная чистка бойлера в Одессе по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Водонагрівачі можна поділити на дві великі категорії:

Газові.

Електричні. газовий водонагрівач

Даний зразок нагрівачів ділять на два види:

Проточні. Вода, проходячи крізь теплообмінник, нагрівається в проточному водонагрівачі. Такий вид водонагрівача підійде, якщо ви витрачаєте помірна кількість води (душ, мийка посуду).

Накопичувальні. Для тих, хто любить приймати ванну і для тих, хто витрачає чималу кількість води, фахівці радять водонагрівач накопичувальний. Він повільно гріє великий обсяг води, а потім протягом всього дня тримає потрібну температуру. І у вас завжди є гаряча вода. Від типу розпалювання залежить функціональність газового водонагрівача. Існує два види розпалювання:

Напівавтоматичний. Запускається напівавтоматичний розпал за допомогою натискання клавіші: запалюється гніт, і коли подається вода, включається автоматично пальник.

Автоматизований. Автоматизований розпал працює трохи інакше: включається відразу після пуску води і після того, як ви закрили кран, відразу вимикається. За рахунок невеликої вартості газу, такий водонагрівач економічніше ніж електричний бойлер, не відстає в функціональності, але для його установки потрібні спеціальні умови, через які газові водонагрівачі не отримали великого поширення. електричний водонагрівач

В електричному бойлері вода нагрівається спеціальним пристроєм, який називається трубчастий електронагрівач (ТЕН). Як і в газових приладах, даний тип водонагрівача може бути накопичувальним або проточних.

Перед тим як зробити покупку потрібно чітко домовитися, якою бойлер більш зручний в побуті.

Проточні електронагрівачі не користуються колосальним попитом, так як мають чималу потужність і споживають багато електрики. Даний вид водонагрівача гріє воду найбільше до 55-60 градусів, а потужність в 20 кВт потрібно щоб нагріти 6-7 літрів води. Не кожна квартирна проводка витримає дану навантаження і вам доведеться вести окрему лінію.

Для чего нужно такое зеркало Вулкан

Як вибрати найкращого адвоката

Множество бонусов онлайн казино

Репутация надежного застройщика