Ефективні прилипачі для рослин

Досвідчені фермери знають, що захисні засоби не завжди дають потрібний ефект, іноді їм потрібно злегка допомогти. Представляємо вам відмінний варіант - якісні та практичні прилипачі для рослин. Такі поверхнево-активні речовини для захисту ваших посівів додаються до готового розчину будь-якого інсектициду або гербіциду і активізує його дію. Використовуючи такі препарати, ви зможете значно підвищити ефективність впливу будь-яких захисних розчинів. Такі дію пояснюється тим, що нашим препаратам вдається надійно зафіксуватися на листі і стеблах.

  • Вы можете выбрать и купить прилипачі для лучшего прилипания гербицида и его поглощению растением по самой доступной и выгодной цене.

Ефективні прилипачі для рослин

Наші варіанти прилипачів для рослин запобігають стікання розчину, так що ефект від використання поверхнево-активних речовин буде максимальним. Ви отримаєте надійний захист від більшості інфекцій і захворювань, а також від різноманітних шкідників. Важливо підкреслити, що наші кошти можна запросто використовувати на рослинах під час періоду вегетації. Це правило поширюється навіть на культури зі значним восковим нальотом (наприклад, цибуля, капуста, персик). Фахівці оцінили відмінну якість всіх представлених варіантів і поставили їм найвищі оцінки.

Поверхнево-активні речовини для захисту

Відмінні варіанти прилипачів для рослин стануть вашими найкращими помічниками під час догляду за посівами. Вони поліпшать прилипаемость пестицидів до рослин і підвищать їх ефективність. Також такі поверхнево-активні речовини для захисту зможуть помітно скоротити норму витрати препарату, а ви зможете заощадити свої гроші. Ми пропонуємо виключно найкращі варіанти для своїх клієнтів, оціните всі переваги роботи з ними на власному досвіді - телефонуйте нам вже сьогодні!

Він сумісний з усім асортиментом продуктів захисту рослин, крім містять Cu і Al і також забезпечує відмінне змочування, прилипання, розподіл, максимальне проникнення і захист препаратів, від їх випаровування і руйнування високими температурами.

переваги

Для інтегрованої системи захисту рослин він забезпечує максимальну ефектівность препаратів навіть при несприятливих погодних умовах. Збільшує кількість препаратів, яке потрапляє на рослини під час обприскування, і їх кількість, яке залишиться на / в рослині після.

Сумісний в бакових сумішах з усіма фунгіцидами, гербіцидами, інсектицидами, регуляторами росту та листовими добривами.

Виготовляється з натуральних компонентів, тому безпечний для живих організмів, які не порушує фізіологію рослин.

Можна застосовувати під час цвітіння.

Він активний в широкому діапазоні рН (від 2 до 10), він не вимогливий до засоленості і жорсткості води, не піниться.

Гроші в борг у приватної особи

Монтаж Гидроизоляции Кровли

Переваги дощовика для рослин

Ефективність рекламної кампанії

Мулетон - підкладка під скатертину