Дизайн невеликого заміського будинку
Дизайн інтер'єру невеликого заміського будинку
Невеликий заміський будиночок на березі річки або на узліссі - що може бути краще для відпочинку у вільний від роботи час? Володіння таким житлом, нехай і компактним, зобов'язує до облаштування і створення в ньому комфортного і красивого інтер'єру. І, незважаючи на висловлювання скептиків, що в такому житлі неможливо створити затишок, правильно виконаний дизайн інтер'єру невеликого будинку дає приголомшливий результат.
Вы можете выбрать и купить инструменты для профессиональных измерительных работ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат, в удобное для Вас время.
Що необхідно зробити для отримання комфортної квартири в невеликому заміському будинку? Це - візуальне збільшення площі в сукупності з красивою внутрішнім та зовнішнім оздобленням. Дані фактори приведуть до того, що навіть самий непоказний в недавньому часі будиночок буде мати витончений дизайн.
Які труднощі можуть виникнути при розробці дизайну інтер'єру?
У невеликому будинку є не тільки мінуси, але і свої плюси - все речі розташовуються на потрібному місці, прибирання робити легко і швидко, а проживають в ньому відчувають себе комфортно в будь-якому кімнаті. Тут немає нічого зайвого, все тільки найнеобхідніше.
дизайн інтер'єру невеликого будинку дизайн інтер'єру невеликого будинку
Облаштування невеликого заміського будинку, розробка його дизайну супроводжується великою кількістю турбот і проблем, які невідомі тим, хто звик працювати з просторими котеджами. Найважливіше в цій справі для дизайнера, що займається проектом, - це боротьба за кожен квадратний сантиметр площі, використання простору таким чином, щоб кожному члену сім'ї було виділено своя зона для відпочинку і роботи.
На початковому етапі створення дизайн проекту необхідно розділити будинок на функціональні зони, при цьому їх вибір повинен ґрунтуватися на потребах власника житла та інших домочадців, а також на вимоги, що висуваються до житлового приміщення. У будинку, нехай і невеликих габаритів, має бути забезпечено:
хороша освітленість;
якісне провітрювання;
тепло і шумоізоляція.
Дуже важливо, щоб при розробці проекту на початкових етапах була продумана розстановка меблів, побутових приладів, розташування приладів освітлення, з урахуванням вже наявних комунікацій. Далі робота дизайнера полягає у виборі колірного оформлення приміщення, так як саме від правильно підібраних тонів буде залежати атмосфера в будинку і психологічний стан проживають в ньому.
Темні і світлі тони повинні гармоніювати між собою і доповнювати один одного, роблячи приміщення комфортним. Рекомендується в невеликій кімнаті уникати яскравих, агресивних відтінків, віддаючи перевагу пастельним фарбам.