Чистимо і змащуємо вікна

Чистимо і змащуємо

Ще недавно пластик в нашій країні вважалися ознакою достатку в родині і розглядалися як один з елементів розкоші. Минуло всього кілька років, і тепер вікно ПВХ - це стандарт, мінімальна вимога, яка повинна бути присутнім в квартирі за замовчуванням.

  • Закажите услугу по мытью окон how to clean windows Профессиональная мойка окон, постоянные акции и скидки. Удобный метод подсчета стоимости по створкам по самой выгодной цене

Але таке враження оманливе. Вікно може дати слабину всього через пару - трійку років його використання, якщо за ним не доглядати належним чином. Якісь поломки можна легко відновити, але інші влетять вам в копієчку, якщо навіть взагалі не доведеться ставити нові.

Не знаєте або забули поради майстрів, які вони вам дали відразу після установки?

Прозора вигода: як заощадити на пластикових вікнах

Як доглядати за пластиковими вікнами?

Як і будь-який складний технічний механізм, а пластикове вікно, безсумнівно, є таким, вікна ПВХ вимагають певного догляду. В іншому випадку окремі їх частини або навіть всі вікна можуть прийти в непридатність.

Пам'ятайте, як ви вибирали собі пластикові вікна? Ви повинні були звернути увагу на кілька їх складових: фурнітуру, профіль і склопакет. Ось і доглядати необхідно за всіма цими елементами.

Особливої уваги до себе вимагають профіль і фурнітура, які потребують періодичного очищення і змащення. Є в ваших вікнах ще кілька «секретних» місць, яким теж варто приділити 10-15 хвилин раз на півроку, щоб потім не розчаровуватися через поломки вікна. Робити це необхідно перед настанням зими, пізньої осені і вже навесні, коли природа знову починає радувати теплом.

Як доглядати за профілем пластикових вікон?

Профілем в вікнах ПВХ називають «скелет» цього самого вікна, то, на що кріпиться вся фурнітура (металеві деталі). Він схожий на велику раму для картини. І як картина вставляється в раму, в профіль вставляється склопакет.

Профіль - найважливіша частина пластикового вікна, а тому вона і вимагає підвищеної уваги. Профіль, якщо не брати до уваги самих прозорих стекол, - найпомітніша частина вікна. Найчастіше він буває білим. Для початку треба його помити. Але мити профіль вікон ПВХ найкраще спеціальним засобом, який не тільки очистить бруд, але і захистить пластик від пожовтіння і вигоряння на сонці. Багато спеціальним миючим засобом містять в собі агресивні компоненти, які можуть завдати шкоди зовнішньому вигляду і навіть функціональності профілю. Тому радимо користуватися спеціальними засобами. Купити їх можна практично в будь-якому салоні, де продаються пластикові вікна. Найчастіше ці засоби продаються в складі спеціального набору для догляду за пластиковими вікнами. Можна сміливо брати набором. Всі інші його складові нам також знадобляться.

Шум вбиває. Саме він відповідає за те, щоб ні шум, ні запах, ні пил, ні навіть холод не проникали до нас в квартиру. Ефективність його роботи залежить від його еластичності. Але, якщо за ним не доглядати, він твердне і піддається деформацій, поступово втрачаючи свої захисні функції.

Щоб цього не сталося, його спочатку необхідно протерти. Зробити це краще звичайної мильною водою, яка ніяк не порушить структуру ущільнювача. Коли ущільнювач чистий, його потрібно змастити спеціальним силіконовим маслом, яке також має бути в наборі для догляду за пластиковими вікнами. Це силіконове масло і дозволить ущільнювача на протязі довгих років залишатися еластичним і захищати вас і вашу квартиру.

Зробити це можна пилососом або відповідними для цього пензликом або старою зубною щіткою. Після очищення радимо налити у дренажний отвір трохи води, яка допоможе вивести бруд із затишних куточків. Через ці отвори видаляється волога, з якої туди може потрапити і невеликий сміття. Саме його і необхідно вичищати.

Что такое автовыкуп

Обзор смартнофона

Лестница раздвижная