Будівництво заміських будинків

Про заміському будівництві

Наявність власного будинку говорить про статок і стабільності кожної сім'ї. Завжди приємно після роботи повертатися в комфортне і зі смаком підібране власне житло, де можна зануритися в атмосферу затишку і комфорту. Сьогодні багато власників квартир мріють придбати заміський будинок або котедж. Будь-яка ваша мрія здійсниться, якщо ви звернетеся в нашу компанію. Будівництво будинків з дерева - наш головний профіль діяльності.

Вы можете выбрать и купить жилую площать на любой вкус от юридического лица http://novyeteremki.com.ua/ на самых выгодных условиях, без скрытых платежей и комиссий.

Будинок будується на століття, тому важливо, щоб він був надійним, міцним, красивим і екологічним. Ми зводимо будинки тільки з матеріалу найвищої якості, тому в нашій компанії ви можете замовити також будівництво котеджів.

інформація

Виробництво і доставка матеріалу

Будівництво заміських будинків в Києві або будь-якому іншому регіоні проводиться з матеріалу, виготовленого на нашому виробництві. Безпосередньо сам процес починається з заготівлі деревини. Наступний крок - це виробництво заготовок. Спочатку ми проводимо очищення колод від кореневої та верхньої частин, потім знімаємо зовнішній шар деревини.

Будівництво в Києві ми проводимо тільки з матеріалів високої якості, тому величезну увагу приділяємо технології виготовлення бруса. Перед профілюванням, матеріал проходить через пилораму. Обробка на торцювальному верстаті готує заготовки до подальшої обробки. Важливим моментом у виробництві будівельного матеріалу є процес сушіння. Рівень вологості бруса не може перевищувати 22%. Ми використовуємо сушильні камери і склади, в яких відбувається природна сушка. Брус отримує остаточну форму після процесу профілювання: стає рівним і гладким, часто має один або два шипа. Заключний етап - це торцювання, виготовлення отворів для нагелів, нарізування чашок. Доставка будматеріалу здійснюється транспортом компанії. Крім того, наші працівники самі займуться розвантаженням.

Будівництво турецького інвестора

Будівництво заміського будинку

Види Приватних Будинків