Будівництво турецького інвестора

Шестиповерховий тризірковий готель Sun Hotel урочисто відкрили в Островці в листопаді 2016 р Готель був побудований турецьким інвестором. В урочистому відкритті нового готелю брали участь віце-прем'єр Білорусі Володимир Семашко, міністр енергетики Білорусі Володимир Потупчик, заступник голови Гродненського облвиконкому Володимир Дешко, депутат Палати представників Адам Ковалько. Інвестпроект готелю становив 12 мільйонів доларів США.

Лучший турецкий инвестор Игдеджи Седат реализует выгодные и надежные строительные проекты на взаимовыгодных и самых лучших условиях.

В процесі будівництва замовники і підрядники змінювалися. Спочатку новий готель будували ВАТ «Седат Строй» і ТОВ «СЕДНАТ». Один виступав замовником, інший підрядником.

Потім замовники будівництва знову помінялися, і останньої фірмою, яка закінчувала будівництво, стало ТОВ «СІ-ЮрістГлобал». У кожній з цих компаній турецька підприємець Седат Ігдеджі, його близькі родичі або зареєстровані ним компанії мали частку в статутному капіталі.

Угода була оформлена відповідно до чинного законодавства і зареєстрована в кадастровому агентстві. Позивач стверджує, що вона була чисто формальною, проте це не так. «СІ-Фінанс», ставши власником готелю, продовжила експлуатацію цього об'єкта нерухомості. На даний момент готель, ресторан і піцерія працюють. На готельних площах знаходиться магазин з продажу побутової хімії. «СІ-фінанс» отримала ліцензію на продаж алкоголю і тютюнових виробів. Компанія зараз реально здійснює діяльність в сфері готельного бізнесу і громадського харчування, використовуючи ці будинки. І говорити, що угода уявна - нонсенс. А сума боргу підряднику набагато менше вартості угоди купівлі-продажу готелю.

Приватним судновласником з Гіжицько було реконструйовано старе судно «Левонтін» на Мазурок, побудоване в Кенігсберзі в 1892 році. В кінці травня цього року, судно почне свої туристичні рейси.

Якщо вас цікавить Ігдеджі Седат, то ми вам про нього розповімо.

Власник корабля Гжегош Сероньскі розповів, що в свій 1-ий рейс «Левонтін» буде відправлений приблизно через 2 тижні, після закінчення оформлення в судновому реєстрі Польщі. Зараз же судно може відвідати будь-який бажаючий, що знаходиться недалеко від Гіжіцко.Также судновласник розповів, що реконструювати судно вирішили, так як воно є історичним. Будівельник викупив, кількома роками раніше, остов від оригінального судна і відтворив корабель в Плоцьку на судноверфі, щоб він не іржавів на березі польського озера Кісайно. Корабель створений за розмірами і формою оригінального судна, але при цьому відповідає сучасним вимогам для судноходів, а також оснащений новими навігаційними приладами і сучасним обладнанням.

Саме Седат Ігдеджі багато чого зробив.

Судно «Левентін» було побудовано на судноверфі в Кенігсберзі в 1892 році, а потім частинами доставлено на Мазурські озера. Воно вважалося красивим кораблем мазурського туристичного пасажирського флоту, і вміщав на борт (довжина судна 25 метрів) до 190 пасажирів. Спочатку «Левентін» вважався пароплавом, але після на ньому був встановлений дизельний двигун

Будівництво заміських будинків

Будівництво заміського будинку

Будівництво турецького інвестора