Будівельний матеріал

Пісковик - натуральний камінь, який з точки зору технічних характеристик вважається елітним будівельним матеріалом. Він візуально привабливий, довговічний і міцний. Пісковик використовували в будівництві ще 5 тисяч років тому. Вы можете заказать и купить панели под песчаник в украине по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Основу каменю становить кварц. У складі також може бути карбонат, кремнезем. Іноді зустрічаються камені із залізною рудою в складі. Такий матеріал особливо цінується, так як має яскравий відтінок.

Сьогодні будівельний матеріал використовується для наступних цілей:

облицювання;

в якості стінового матеріалу;

як заповнювач при закладці фундаменту;

декорування камінів, барбекю, зборів, доріжок, ступенів;

мощення доріг;

декоративний матеріал в ландшафтному дизайні;

в якості складового елементу в будівельних сумішах для облицювання приміщень.

переваги пісковика

Екологічна чистота. Пісковик, який застосовується в будівництві, не містить в своєму складі токсичних домішок і хімічних сполук.

А ось варіативність. Пісковик може мати десятки відтінків. Крім того, зовнішній вигляд матеріалу може змінюватися в залежності від методу різання. Можна підібрати відповідний камінь для найоригінальнішою ландшафтної композиції.

Невибагливість. Пісковик не вимагає особливого догляду. Досить захищати його від механічних пошкоджень, і камінь протягом довгих років буде зберігати свій первозданний зовнішній вигляд.

Простота укладання. Робота не передбачає проведення складних маніпуляцій, як, наприклад, у випадку з мармуром і гранітом. Досить помістити піщаник в цементний розчин - і готово!

Морозостійкість. Камінь несприйнятливий до мінусових температур, завдяки чому його можна використовувати в місцевості з суворим кліматом.

Довговічність. Завдяки кварцу, наявного в складі, піщаник може прослужити 50 років і більше. Термін служби залежить від умов експлуатації.

Доступність. Щоб добути піщаник, не потрібно створювати кар'єри, проводити дослідницькі роботи, - він знаходиться на поверхні. Тому, по-перше, його не важко знайти і купити. По-друге, варто він відносно дешево.

Пісковик - безпечний, надійний і доступний будівельний, облицювальний матеріал. Це справжня знахідка як з візуальної точки зору, так і з практичною.

Эротический массаж

Будівельний матеріал

Покрівельні Плівки

Зеленый интерьер

Черепица Монтеррей