Аромолампа як сувенір

Один з найпоширеніших, простих і одночасно дієвих є метод інгаляції, або вдихання аромамасел, вірніше їх суспензії, що знаходиться в повітрі.

Це одночасно і самий класичний з методів ароматерапії, він же, ймовірно, і самий тонко діючий на людину, оскільки забезпечує дуже делікатний контакт невеликої кількості суміші ефірних масел з органами дихання.

  •  Вы можете выбрать и купить сувениры опт представлен широкий и постоянно пополняемый ассортимент качественной сувенирной продукции по самой выгодной и доступной цене.

Дихання взагалі один з найбільш тонких процесів в організмі людини і те, що ми вдихаємо чи менш важливо, ніж те, що ми їмо або п'ємо.

У Стародавній Індії взагалі великого поширення набуло вчення про пране. Іогіни вважають, що з кожним вдихом ми наповнюємо своє тіло найтоншої космічною енергією - праной розповсюджується згодом по цілій мережі з: 72 000 дрібних енергетичних каналів НАДІ, які в свою чергу хитромудро переплітаючись утворюють найважливіші вузли або центри енергії, звані чакри.

Схожі поняття, також тісно пов'язані з нашим диханням ми знаходимо і в Китайській і Тибету традиційній медицині.

Це ні що інше як ЦІ - велика космічна енергія, яку, як і прану, ми отримуємо з диханням.

Чи варто говорити, що древній метод ароматерапії приділяє вдихання ефірних масел особливу увагу.

Як ми вже згадали інгаляція найбільш простий і доступний метод ароматерапії.

І це не тільки спосіб терапії психологічних і тілесних хвороб, немає, цей метод куди глибше, ніж нам здається. Адже він створює особливу атмосферу навіть для людей далеких від усякої містики і езотерики. Адже приємні і легкі запахи доступні всім людям і ніхто напевно не буде сперечатися, що сам по собі запах здатний повністю і в короткий термін змінити настрій людини. Це безпосередній вплив на емоційну сферу людей, а значить і на все інше.

Найважливішою складовою методу крім власне самого ефірного масла є аромалампи.

Це особливе пристосування від якості якого, не в меншій мірі, ніж від якості аромамасла заздрості результат.

Ми вже писали про те, як правильно вибрати якісне ароматичне масло і як його зберігати.

Але як же правильно вибрати і купити аромалампу?

Ну, по-перше скажемо про те, якими взагалі бувають ці прилади. Аромакурільніци може працювати від електрики (в ногу з часом), від свічки і від відкритого вогню.

Правова підтримка

Адвокатське бюро

Межкомнатные двери

Прокладка тунелів